Opaľujte sa zdravo a bezpečne s opaľovacou kozmetikou RAW ELEMENTS

Milujete slnko, radi sa opaľujete, trávite čas v bazéne alebo sa dvakrát za leto uchyľujete na dva týždne k moru, kde čerpáte energiu na ďalších 10 mesiacov? V tom prípade by ste mali používať opaľovaciu kozmetiku, ktorá vás ochráni od škodlivého UV žiarenia. Aj ľudia, ktorí sa priamo slnku nevystavujú, by mali používať opaľovacie krémy napr. pri prechádzkach vonku, na cestu do školy, práce, jednoducho vždy, keď ideme von a pritom je čas, kedy slnko hreje najviac. Používať môžete kvalitnú americkú hypoalergénnu opaľovaciu kozmetiku RAW ELEMENTS.

Vyvinutá pre vaše zdravie

Kozmetika na opaľovanie RAW ELEMENTS bola vyvinutá bežným plavčíkom na oceáne. Ten mal totiž možnosť sledovať, aký vplyv má klasická opaľovacia kozmetika na prírodu, konkrétne koraly, ktoré veľmi trpeli. A s nimi aj naše telo, pokožka, cez ktorú sa do krvného riečišťa a celého tela dostávali škodlivé látky bez toho, aby sme o tom vedeli.

A tak začal vyvíjať úplne prírodnú, jednoduchú opaľovaciu kozmetiku s tým, aby bola šetrná a dokonale funkčná. To sa podarilo. Máte k dispozícii produkt, ktorý vás spoľahlivo ochráni vrátane vašich detí aj citlivých jedincov.

Jednoduchá a pritom dômyselná kozmetika na opaľovanie

V RAW ELEMENTS nájdete jedinú aktívnu zložku, a to 23 percentný non-nano oxid zinku. Výrobky obsahujú iba certifikované prírodné a organické zložky. Poskytujú spoľahlivú ochranu pred širokým spektrom UVA a UVB žiarenia, zabezpečujú ochranu koži aj vo vode, v prípade silného potenia, a pritom neštípu v očiach a nestekajú.

Všetky vekové kategórie ich môžu bez obáv používať, a to aj bábätká, dojčiace ženy a tehotné. RAW ELEMENTS je hypoalergénna kozmetika bez obsahu vonných látok, konzervačných látok alebo chemických prísad. Na pokožke nezanecháva biely film a kúpiť si môžete aj tónované verzie. Kozmetika nebola testovaná na zvieratách.

RAW ELEMENTS sú plné biologicky aktívnych antioxidantov, minerálov a vitamínov. Boj proti pôsobeniu voľných radikálov majú na starosť výťažky zo zeleného a čierneho čaju. Tie totiž spôsobujú až 90% všetkých príznakov predčasného starnutia. Hydratáciu zaisťuje mangové a kakaové maslo, ktoré taktiež vyživujú a zjemňujú pokožku.

Viac informácií aj možnosť kúpiť si opaľovacie krémy RAW ELEMENTS máte na eliteq.sk.

Latest articles

Similar articles

Subscribe to our newsletter

Instagram