JEDEN Z NAJEKOLOGIČTEJŠÍCH REZORTOV SVETA NÁJDETE V TATRÁCH!

Deti milujú aquaparky. A nielen deti. Na tobogánoch sa s obľubou skĺznu aj mnohí dospelí. Úplne exkluzívny ak tomu ekologický aquapark nájdete priamo pod Vysokými Tatrami. Čo tak si výlet do hôr spestriť pobytom vo vodnom raji v pravom slova zmysle? Vitajte v AquaCity Poprad.

AquaCity Poprad sa jednoznačne radí medzi najväčšie wellness rezorty na Slovensku. Posúďte sami: na návštevníkov tu čaká neuveriteľných 350 vodných atrakcií. Z toho 13 vonkajších aj vnútorných termálnych, plaveckých a relaxačných bazénov. S nápojovými barmi, Blue Sapphire s chromoterapiou a večerné 3D laser show. Pastva pre oči aj pre dušu.

ENERGETICKY SEBESTAČNÝ REZORT

Za vznikom slovenského aquaparku stojí podnikateľ Ján Telenský. Vizionár v pravom slova zmysle. Ale aj filantrop a mecenáš, ktorý klasické wellness pobyty už v roku 2002 povzniesl na úplne novú úroveň. Myšlienka pritom bola jednoduchá: maximálne využiť tamojšiu geotermálnu a solárnu energiu.

CHYTRÉ, EFEKTÍVNE A PREDOVŠETKÝM EKOLOGICKÉ

Z tejto jednoduchej myšlienky sa zrodil energeticky maximálne sebestačný areál, ktorého náklady na energie sú rovnako nulové ako množstvo oxidu uhličitého uvoľňovaného do atmosféry. Až sa ponoríte do termálnej vody, spolu s jej teplotou vás bude hriať aj pocit, že svojimi pôžitkami neubližujete planéte.

DETI V DETSKOM KÚTIKU A MAMIČKA NA MASÁŽI

Že nemáte spustiť oči z malých detí? Ale môžete. O malé caparty bude dobre postarané v detskom kútiku. Máte dosť teplej vody? Tak sa schlaďte v kryokomore. Alebo zájdite na masáž. Chcete thajskú, relaxačnú, čokoládovú, anticelulitídovú, peelingovú, havajskú, indickú, alebo napríklad lávovými kameňmi? Dopriať si tu postupne môžete všetky! Dokážete si predstaviť lepšiu dovolenku? My teda nie!

Jediným lákadlom Vysokých Tatier, ako je vidieť, už dávno nie je len vysokohorská turistika. Až si budete plánovať svoju zimnú dovolenku, nezabudnite si pár dní vyhradiť aj na pobyt v tamojšom aquaparku. Nebudete ľutovať!

Latest articles

Similar articles

Subscribe to our newsletter

Instagram